FAQ  •  Zaloguj

Forum Południowców - Rejestracja

REGULAMIN FORUM MAŁOPOLSKIEJ GRUPY MOTOCYKLOWEJ - GRUPA POŁUDNIE

1. Rejestrując się, akceptujesz poniższy REGULAMIN i zobowiązujesz się do przestrzegania WSZYSTKICH jego punktów!

2. Po dokonaniu rejestracji masz możliwość pisania wyłącznie w dziale Powitalnia. Zapoznaj się z regulaminem powitalni, przywitaj, a otrzymasz dostęp do wszystkich działów Forum.

3. Zanim zapytasz o coś na forum, użyj funkcji "Szukaj".

4. Zakładając nowy temat zastanów się, do którego działu pasuje najbardziej i nadaj mu czytelny tytuł. Jeśli w danym dziale występuje jego regulamin, zapoznaj się z nim.

5. Tematykę niezwiązaną z motocyklami oraz luźne dyskusje na każdy temat prowadzimy WYŁĄCZNIE w dziale "OFF-TOPIC".

6. Nie prowokuj konfliktów, nie obrażaj forumowiczów - jest to surowo karane na naszym Forum! Gdy poczujesz się dotknięty(a), niestosowny post zgłoś do Moderatora klikając ikonę [!] w dolnej części posta.

7. Posty nie na temat i w stylu: "też tak myślę", "nie będzie mnie", a także niesprecyzowane tematy typu: "Pomóżcie", "Mam problem" - będą kasowane. Patrz punkt 4.

8. Nie podważaj autorytetu Moderatora w kwestiach regulaminowych. Swoje wątpliwości możesz zgłaszać na adres administracja@grupa-poludnie.info .

9. Chcąc coś kupić, sprzedać, możesz skorzystać z działu "Giełda". Zapoznaj się uprzednio z jego regulaminem.

10. Na forum, bez zezwolenia Administracji, NIE MOŻNA UMIESZCZAĆ REKLAM. Dotyczy to reklam umieszczonych w postach, w podpisie użytkownika, w awatarze i w każdej innej formie. W razie złamania tego punktu regulaminu Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia reklamy, a w przypadku ponownego jej umieszczenia, do usunięcia użytkownika z Forum. Odstępstwo dotyczy jedynie działu "Warsztaty, Sklepy, Salony...", jednak tematy muszą być bezwzględnie zgodne z jego regulaminem.

11. Rażące łamanie REGULAMINU FORUM będzie karane: upomnieniem od Moderatora, ostrzeżeniem, czasową blokadą pisania, w ostateczności usunięciem konta użytkownika.

12. Pamiętaj, że żaden regulamin nie zastąpi Twojego zdrowego rozsądku. Pomyśl, zanim coś napiszesz - Twoje posty świadczą o Tobie!

13. Rejestrując się na Forum Grupa-Południe wyrażasz zgodę na otrzymywanie komunikatów od administracji (e-mail, PW, inne).

14. Kopiowanie wypowiedzi, zdjęć i obrazów bez zgody ich autora jest zabronione.

15. Ujawnianie korespondencji PW jest zabronione. Posty z takową będą usuwane, a postujący zostanie ukarany.

16. O sprawach nieobjętych regulaminem decydują Administratorzy forum. Patrz również - p.8 Regulaminu Forum.Regulamin wchodzi w życie z dniem 23 I 2011 r.

 
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL