Czy znajdą się chętni na wyprawę?

Moderator: Policho

Awatar użytkownika
Policho
mod
mod
Sprzęt: KTM 690 SMC R
Kontakt:

Czy znajdą się chętni na wyprawę?

Post autor: Policho » 21 października 2013, 10:13

Mam taki trochę szalony pomysł, aby jeszcze w najbliższym czasie, korzystając z dobrej pogody wypożyczyć quada/quady i zorganizować całodniową wycieczkę przeprawową. Załatwienie quadów, plan trasy biorę na siebie. Orientacyjne koszty: quad na jeden dzień od 400zł (można jechać we dwie osoby i wtedy podział kosztów przez 2, quad na dwa dni od 550zł. Przy kilku quadach możliwość negocjacji cen. Większość trasy w terenie, ale bez przesady na początek. Jak na dwa dni to jakiś nocleg po drodze. W grę wchodzi wyjazd zarówno w tygodniu jak i w weekend (jest odrobinę drożej). Osobiście byłbym za środkiem tygodnia, plan trasy już mam wstępnie opracowany w głowie.

Czy są jacyś chętni na wyprawę? Wstępnie chodzi o przyszły tydzień lub następny weekend, oczywiście dni bezdeszczowe.
części zamienne - multimoto@o2.pl

Awatar użytkownika
Biniu
KGP 260
KGP 260
Imię: Bartek
Sprzęt: CB 1000 R

Re: Czy znajdą się chętni na wyprawę?

Post autor: Biniu » 21 października 2013, 12:16

Policho wrzuć jakiś plan trasy na zachętę. Mnie ma zaszczycić chyba teściowa jakąś wizytacją niebawem więc może będę chciał się ulotnić na jeden cały dzień :mrgreen:
Quadem z silnikiem 700 kiedyś jechałem i przyznam, że były to wrażenia z kategorii bezcenne, zwłaszcza, jak na wybojach się palec omsknął :) Jest moc. Motocykl drogowy, jaki by nie był - może z racji 26 sezonów praktyki - już takiego wrażenia nie zrobi.
:(

Awatar użytkownika
Policho
mod
mod
Kontakt:

Post autor: Policho » 22 października 2013, 08:03

Dobrą ofertę co do wypożyczenia quadów znalazłem w Sosnowcu. Jedną z opcji byłoby przetransportowanie 2-3 maszyn w okolice Mszany Dolnej i jeżdżenie po okolicy. Znam te tereny dobrze i trasy mam w zasadzie przygotowane. Druga opcja to skorzystać z quadów na miejscu w okolicy Sosnowca. Mają tam trochę fajnych terenów do męczenia gadów - piaskownia Pogoria IV, Stawiska z Torem Crossowym w Mysłowicach, TOR CROSSOWY Strzyżowice, Tor Motocrossowy - Szopienice, materiały znajdziecie na YT.
Umówiłem się z właścicielem quadów, że dam znać do środy wieczorem czy rezerwujemy na przyszły tydzień sprzęty. Ma do dyspozycji 3 quady - YAMAHA Grizzly 660 4x4 i HONDA TRX450 Foreman ES.
Z uwagi na mniejsze komplikacje logistyczne obstawał bym na jazdę w okolicach Sosnowca. Na zapoznanie się ze sprzętem i porządne wytyranie na pewno wystarczy. Jak się nam spodoba to kiedyś powtórzymy w naszym terenie, zobaczymy jakie jest zainteresowanie z Waszej strony.

Awatar użytkownika
Rudy
KGP 80
KGP 80
Imię: Kuba
Sprzęt: Suzuki gsx-r K3

Post autor: Rudy » 6 listopada 2013, 11:42

Tez byl bym chetny tyle ze zbyt krotki termin na zalatwienie wszystkiego, wolne w pracy itp, ale pomysl popieram. Jak juz sie wybierzecie to mozecie podac wszsytkie koszty i pozniej troszke wczesniej zapowiedziec wyprawe ;)

Awatar użytkownika
Policho
mod
mod
Kontakt:

Post autor: Policho » 6 listopada 2013, 12:21

W zasadzie wszystko już było załatwione w proponowanym przeze mnie terminie i nawet chętne dwie osoby były (nie z forum), ale nic z tego nie wyszło bo złapała mnie kontuzja ręki.
W tym roku to już wątpię, ale jak za parę tygodni znajdą się chętni i pogoda jeszcze dopisze to czemu nie zweryfikować planów. Koszty nie są straszne, ok. 400-600zł za dzień jazdy z paliwem i dojazdem.

Już od paru lat chodzi mi po głowie taki wypad zimą na skuterach śnieżnych. Możliwe, że w tym roku dojdzie do skutku. Termin i cennik podam dopiero jak będzie coś zaplanowane na fest.

ODPOWIEDZ