[SKLEP] Motorismo

... czyli gdzie szanują, a gdzie olewają klienta

Moderator: Qcyk

Awatar użytkownika
radekw
KGP 45
KGP 45
Imię: Radek
Sprzęt: CRF 1000D
Kontakt:

Re: [SKLEP] Motorismo

Post autor: radekw » 6 marca 2013, 14:53

A ja już ponad miesiąc czekam na wymianę sprowadzonego pinlocka, który okazał się za duży (mimo poprawnego oznaczenia). W międzyczasie temperatury wzrosły i już go w zasadzie nie potrzebuję :( Może do jesieni będzie

Awatar użytkownika
michalinski
Kandydat
Kandydat
Imię: Michał
Sprzęt: Ducati

Post autor: michalinski » 6 marca 2013, 19:44

Zakup nowego kasku udany. ;) Pozdrawiam ekipę (a w szczególności Panią blond, która świetnie doradziła dobór kasku i wytrzymała moje mierzenie kilunastu kasków). :P Promocje na akcesoria teraz się opłacają. Polecam! :)

Awatar użytkownika
Piotrovsky
GP
GP
Imię: Piotr
Sprzęt: RS 125

Post autor: Piotrovsky » 8 marca 2013, 22:24

Wybrałem się po buty,ale niestety nie było już mojego rozmiaru..
Na pocieszenie wyszedłem z kurtką :D
Obsługa OK,Pan cierpliwy i bardzo pomocny
Jak dozbieram więcej "piniądzorów" to napewno zawitam ponownie po buty i rękawice :)

Awatar użytkownika
Paulina
Przyjaciel
Przyjaciel
Imię: Paulina
Sprzęt: Cbr 600RR
Kontakt:

Post autor: Paulina » 9 marca 2013, 21:48

Polecam bardzo. Ekipa mega cierpliwa, wszystko sprowadzą do przymiarki jeśli tylko się da, fajny sklep:)

Awatar użytkownika
koziolek
Świeżak
Imię: Dominik
Sprzęt: Suzuki sv650n

Post autor: koziolek » 10 marca 2013, 09:06

Ja też moge spokojnie polecić sklepik jak narazie wszystko co mam nabywałem w tym sklepie obsługa jest poprostu mega doradzą i wogóle. Zawsze przy większych zakupach jak robie to jakiegoś bona czy coś dostane i napewno wruce tam nieraz ;-)

Awatar użytkownika
Iza
Swój
Swój
Sprzęt: Honda VT 500 C
Kontakt:

Post autor: Iza » 25 kwietnia 2013, 14:27

Przy pierwszych zakupach dostałam rabat oraz kupon zniżkowy ważny 3 mies. do wykorzystania przy kolejnych zakupach, które zrobiłam wczoraj. Ceny raczej chyba się nie wyróżniają wśród innych sklepów, ale można negocjować rabaty, a każdy towar jest pokazany ze wszystkich stron, objaśniony, wyjęty w pięciu opcjach do przymierzenia. Obsługa bardzo miła i nie chrząka znacząco po godzinie zamknięcia ;)
_ _ _
Iza

Awatar użytkownika
Biniu
KGP 260
KGP 260
Imię: Bartek
Sprzęt: CB 1000 R

Post autor: Biniu » 27 maja 2013, 23:07

Kupiłem u Was kiedyś kombinezon przeciwdeszczowy. Zgodnie z przewidywaniem ponieważ nie przykleiłem go sylikonem przy szyi nieco mi przeciekło :) czyli jestem mega zadowolony, bo deszcz walił poziomo :) Ale nie o tym miało być. Przy okazji w/w zakupu dostałem magiczne saszetki. Wczoraj póżno dojeżdżając na camping myślałem czym ja usunę taki cmentarz z kasku. Postanowiłem przetestować Wasz gadżet i przyznam, że jest super. Muszę wejść w posiadanie jeszcze kilku sztuk na turystyczne eskapady :)
:(

Awatar użytkownika
Piotrovsky
GP
GP
Sprzęt: RS 125

Post autor: Piotrovsky » 14 lipca 2013, 00:38

I zawitałem ponownie,miało być szybkie 20minut,a wyszło prawie półtorej godziny :P
To co planowałem to zakupiłem. Towar pokazany bardzo dobrze,kilka rzeczy wyjaśnione..
Dodatkowo mały rabacik i "majstersztyk" do czyszczenia kasku.
Blond sprzedawczyni :respekt: :pray:

Awatar użytkownika
Sasiad
KGP 160
KGP 160
Sprzęt: R1200RT

Post autor: Sasiad » 25 września 2013, 21:48

Blond sprzedawczyni co prawda nie było :(, ale chłopaki wykazali się sporą cierpliwością jak przyszedłem po przeciwdeszczówkę. Marudziłem straszliwie, to niewygodne, tamto ma brzydki kolor etc. Jak 'baba'...
Z uśmiechem na twarzy pokazywali przeróżne (nie wiedziałem, że jest tyle różnych).
Ostatecznie wyszedłem zadowolony z produktem dopasowanym do moich wymagań.

Pozdrawiam ekipę!
S.
If you're important, people will wait.

Awatar użytkownika
roqwor
Kandydat
Kandydat
Imię: Kamil
Sprzęt: FZS 600 Fazer

Post autor: roqwor » 21 października 2013, 14:22

Pojechałem po spodnie, wróciłem ze spodniami i butami. Profesjonalna, cierpliwa i miła obsługa, cenowo przystępnie i do tego mają assisstance na większość produktów. Polecam!
Sine metu.

Awatar użytkownika
Smoq
Przyjaciel
Przyjaciel
Imię: Tomek
Sprzęt: K7 910R
Kontakt:

Post autor: Smoq » 19 listopada 2013, 22:25

Zapraszam w najbliższy piątek od godziny 19;00 do 00;00 ;) Czekamy na Was z poczęstunkiem i niespodziankami. Poniżej przedsmak tego co będzie można zakupić taniej o podatek VAT

Tego dnia wszystko co mamy w sklepie będzie przecenione minimum o wartość podatku VAT, a niektóre rzeczy nawet o 60%!!! dlatego nie może Cię u nas zabraknąć!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
atm-motocykle.pl
facebook.com/ATMmotocykle

Kefirek
KGP 45
KGP 45
Sprzęt: ES 250/0 GSF600
Kontakt:

Post autor: Kefirek » 21 listopada 2013, 11:25

a co macie na stanie z tekstylnych spodni SPIDI? :p
Życie nie jest mierzone liczbą oddechów, ale liczbą momentów, które zapierają nam dech w piersiach....

Awatar użytkownika
Smoq
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontakt:

Post autor: Smoq » 21 listopada 2013, 12:55

Cześć,

Jeśli chodzi o spodnie tekstylne damskie ze SPIDI to na stanie mamy modele Amygdala, RPL Lady i Glance aktualne stany po wybraniu rozmiaru (mamy w sumie z kilkanaście sztuk więc spokojnie)

natomiast jeśli chodzi o spodnie tekstylne męskie ze SPIDI to na stanie mamy modele Hurricane, Marathon, VTM i Hard Track aktualne stany po wybraniu rozmiaru (mamy w sumie z kilkanaście sztuk więc spokojnie)

Pozdrawiam
atm-motocykle.pl

Kefirek
KGP 45
KGP 45
Sprzęt: ES 250/0 GSF600
Kontakt:

Post autor: Kefirek » 21 listopada 2013, 13:43

Rozmiarówka na wysokiego (197cm) a szczupłego (85kg) faceta. Także L albo XL w zależności jak z nogawkami, w grę tak naprawdę wchodziłyby Hurricane (tutaj jest tylko wypinana membrana, podpinki brak?) albo VTM (one mają wypinane wszystkie 3 warstwy czy membrana H2Out jest wszyta na stałe?) Marathony (mimo, że chyba najlepsze z wymienionych) i HardTracki dyskwalifikuje jedno - kolor, spodnie mają być czarne + ewentualnie niewielkie wstawki.

Ogólnie potrzebuje dobrać uniwersalne spodnie do kurtki SPIDI Venture.

pzdr
Życie nie jest mierzone liczbą oddechów, ale liczbą momentów, które zapierają nam dech w piersiach....

Awatar użytkownika
Smoq
Przyjaciel
Przyjaciel
Kontakt:

Post autor: Smoq » 22 listopada 2013, 15:47

Hej,

dokładnie w Hurricane nie ma podpinki ocieplającej, ale prawie każdy ma już bieliznę termoaktywną a ona imo lepiej działa przy średnich i średnio niskich temperaturach, bo nie masz luzu pomiędzy warstwą ocieplającą a ciałem i ciepło Ci nie spinkala.

W VTM masz membranę na stałę więc przy ponad 25+ będzie ciepło w szczególności jak prędkości będą mniejsze albo przy kręceniu się po mieście.

Zajrzyj do nas przymierzysz (mamy Hurricane do 2XL i VTM w XL i 2XL) i może coś Ci siądzie ;)

Pozdrawiam
atm-motocykle.pl

ODPOWIEDZ