FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Niezbyt dociekliwa stacja diagnostyczna

Moderator: WS

<<

pisu

Świeżak

Sprzęt: Yamaha FZ6

Post 9 czerwca 2018, 08:29

Niezbyt dociekliwa stacja diagnostyczna

Witam,
Mam sobie w Fazerze lampę angielską of lat paru.
Zawsze na przegląd jeździłem do jednej stacji, gdzie przejmowali się tylko tym, czy VIN sie zgadza. Przegląd przedsezonowy i tak był zrobiony w dobrym warsztacie, więc mnie to nie martwiło.
Tylko, że teraz tą stację diagnostyczną zamknęli, no i przyszło zaostrzenie przepisów dotyczących przeglądów.
Stąd pytanie - Czy ktoś ma namiar na stację, która nie przyczepi mi się do lampy?
<<

bonusikkk

KGP 160
KGP 160

Imię: Bonus

Sprzęt: GSXR1000 / VL1500

Post 10 czerwca 2018, 02:02

Re: Niezbyt dociekliwa stacja diagnostyczna

Dlaczego robisz z Polski drugą Rosje lub Ukrainę po drogach której jeździ pełno trupów na kołach?

Przechodząc do odpowiedzi na Twoje pytanie, jeśli motocykl przeszedł pierwszy przegląd w kraju z angielską lampą i między czasie policja za "angielską" lampę dowodu nie zatrzymała, to później nikt z tego tytułu raczej nie robi problemów przy przeglądzie.

Pozdrawiam
Bonus
www.Bonus-Rent.pl MotoBonus.eu BonusBus.pl
<<

pisu

Świeżak

Sprzęt: Yamaha FZ6

Post 10 czerwca 2018, 08:06

Dzieki. Dziwne to co piszesz, bo pamietam, jak wjechalem kiedys do stacji diagnostycznej. Gosc rzucil okiem i od razu stwierdzil, zebym przyjechal dopiero jak sobie lampe zrobie.

A co do robienia trupow na kolach - moto jest w pelni sprawne. A swiatla i tak tyle w moto daja, ze zadnej widocznej roznicy to nie robi.
<<

Qcyk

mod
mod

Imię: Przemek

Sprzęt: F800GS

Post 11 czerwca 2018, 09:04

Pytanie dlaczego Twoją zamknęli... czyżby za bardzo oko przymykała :P

Teraz pomyśl logicznie, udzielenie odpowiedzi na publicznym forum na takie zadane pytanie, jak może się skończyć:
a. nagrodą 10000pln od ministra transportu dla nierzetelnej stacji diagnostycznej, dodatkowo szczęśliwy diagnosta otrzyma uscisk dłoni Prezesa Kaczorka.
b. imprezą na tejże stacji z miss mokrego podkoszulka myjącą samochody klientów
c. zamknięciem w/w stacji, a co za tym idzie strzeleniem sobie w kolano przez autora odpowiedzi na Twoje pytanie.

Wybierz właściwe....

Kupiłeś Anglika, zmień lampę skoro ciulowo świeci na środek drogi oślepiając innych użytkowników drogi. Ty też coś zyskasz, może wreszcie Twoja lampa oświetli CI pobocze...
Uważaj na myśli, bo stają się słowami...

Powrót do Poradnik Forumowy