OBSTAWA WESELA Sabiny i Michała 30.04.2011 - AKTUALNE!!

Informacje o motocyklowych zlotach, imprezach, akcjach charytatywnych

Moderator: leon

Awatar użytkownika
wojni
Znajomy
Imię: Michał
Sprzęt: GSF 650S K6

OBSTAWA WESELA Sabiny i Michała 30.04.2011 - AKTUALNE!!

Post autor: wojni » 10 stycznia 2011, 19:51

Witam wszystkich:)
Nadeszła chwila w której pewien etap życia się kończy a pewien się zaczyna:) Otóż 30.04 w kościele Św. Agnieszki w Krakowie przy ulicy Dietla 30 o godzinie 15.00 rozpocznie się Msza Święta podczas, której powiemy sobie wraz z Narzeczoną sakramentalne "tak". Z racji tego, że będzie to dla nas wyjątkowy dzień chciałbym prosić was o obstawę, która w znaczny sposób przyczyniła by się do pełnej wyjątkowości tego dnia.
Sala weselna to Dworek Krakowski przy ul. Łuczanowickej 21.
Jeżeli chodzi o miejsce zamieszkania Pani Młodej to jest to Tenczynek.
Pierwsze moje przemyślenia dotyczące organizacji były takie, aby motocykliści wraz ze mną przejechali pod dom Narzeczonej a następnie powrót na Kraków do Kościoła. Zdaję sobie jednak sprawę, że odległości te są jak by nie potrzeć nie małe. Dlatego pomyślałem sobie, aby motocykliści "po cichu" zajechali pod kościół w czasie trwania Mszy i zrobili nam niespodziankę:) przy wyjściu a następnie razem z nami przejechali na salę.
Bardzo proszę wszystkich, którzy by mogli w ten dzień uświetnić to wesele swoją obecnością o to, aby się zapisywali w temacie. Pozwoli mi to w organizacji całego przedsięwzięcia.
Niestety mam taką pracę, że nie ma mnie często w Krakowie-zjeżdżam co drugi weekend w związku z tym o pomoc poprosiłem kolegę Wojta z forum PBC, który pomoże mi przy organizacji :uklon:. On będzie koordynatorem całej tej Operacji:)

Oczywiście o przybycie proszę wszystkich!;-)

Ja mieszkam w na ulicy Kobierzyńskiej 65.

Już teraz, z góry wszystkim bardzo serdecznie dziękuję:)

AKTUALIZACJA!

Słuchajcie po konsultacjach i po przejechaniu próbnie trasy doszedłem do wniosku, że jest to trochę za długa i monotonna trasa. Dlatego postanowiłem odpuścić przejazd obstawą pod dom Pani Młodej.
Wymyśliliśmy, że ja wracając już razem z Młodą zatrzymamy się tutaj (stacja Orlen) i tutaj właśnie połączymy się z motocyklistami i razem podjedziemy pod kościół.
Dalsza droga pod salę zmieni się tylko tak, że nawrócimy na rondzie grunwaldzkim.
mapka
Także dobrze by było, żebyście byli na tym orlenie najpóźniej 14.15.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2011, 11:49 przez wojni, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gruber
KGP 80
KGP 80
Imię: Kamil
Sprzęt: Honda JC22
Kontakt:

Re: OBSTAWA WESELA Sabiny i Michała 30.04.2011

Post autor: Gruber » 10 stycznia 2011, 21:52

Jedno małe pytanko. Sala znajduję się pomiędzy Grębałowem a Łuczanowicami?
Born To Ride<--->Ride To Live

Awatar użytkownika
Magenta
Znajomy
Imię: Joanna
Sprzęt: Ducati Monster

Post autor: Magenta » 10 stycznia 2011, 21:57

ja się pisze jak najbardziej, jeśli tylko nie będę miała zajęć w sobotę, przepraszam, że tak-nie jest to jakiś słomiany zapał, po prostu uczelnie nie publikują od razu grafików na drugi semestr. Jak tylko będę wiedzieć na pewno-potwierdzę. Mieszkam w rejonie Dietla, parę kroków od tego Kościoła, więc to żaden problem, a potem już jedziemy "szykiem", nieprawdaż? toteż nie ma co się tak głowić dojazdem do sali.
pozdrawiam i wszystkiego najlepszego
Magenta

Awatar użytkownika
Gruber
KGP 80
KGP 80
Imię: Kamil
Sprzęt: Honda JC22
Kontakt:

Post autor: Gruber » 10 stycznia 2011, 22:07

Tak nie ma co się martwić,tylko pytam bo mieszkam w okolicy sali a nigdy nawet o niej nie słyszałem...
Born To Ride<--->Ride To Live

Awatar użytkownika
Wojt
Kandydat
Kandydat
Sprzęt: B6NV
Kontakt:

Post autor: Wojt » 10 stycznia 2011, 23:02

To ja się z PBC skopiuje. Jak dla mnie to te 30km do Tenczynka to czysta przyjemność :mrgreen: Myśle, że nie będzie problemu z chętnymi. Ew. kto by nie mógł to pod kościołem dopiero i orszakiem do Dworka. Z jednej strony fajna sprawa, żeby po przyszłą żone podjechać całym stadem i narobić troche wiochy szumu pod domem, A CO! :banghead: z drugiej strony, można zaskoczyć wszystkich podjeżdżając już pod sam kościół i ustawiając promenade, czy jak to się tam zwie. Tylko mało realne jest to przybycie "po cichu" :hihihi:

Awatar użytkownika
K.Majka
KGP 80
KGP 80
Imię: Majka
Sprzęt: .

Post autor: K.Majka » 10 stycznia 2011, 23:17

Podpinam się pod pomysł zajechania razem z Panem Młodym po przyszłą Żonkę. Daleko nie ma, a w kwietniu jazda to sama przyjemność. Wiochy? Wojt! Bo nas nie zaproszą nigdzie :twisted:

Leon szykuj sobie wolne :hihihi:

Awatar użytkownika
grzesiek85
KGP 80
KGP 80
Imię: Grzesiek
Sprzęt: Ninja 636
Kontakt:

Post autor: grzesiek85 » 10 stycznia 2011, 23:32

ja jestem bankowo !!! tak jak mowilem Ci na weselnej obstawie mojego kumpla . Bedzie nas w sumie z 4 moto
CARPE DIEM

Awatar użytkownika
krzychoo
GP
GP
Imię: Krzysiek
Sprzęt: autoBus 12, Hanka
Kontakt:

Post autor: krzychoo » 11 stycznia 2011, 00:11

Trochę odległy termin żeby się deklarować, ale wstępnie będę :D Tenczynek nie daleko, przyda się mały przelot.
---- www.mobildjs.pl ----

Awatar użytkownika
grzesiek85
KGP 80
KGP 80
Imię: Grzesiek
Sprzęt: Ninja 636
Kontakt:

Post autor: grzesiek85 » 11 stycznia 2011, 04:55

termin daleki to sie wjecej wiary nazbiera :)
CARPE DIEM

Awatar użytkownika
Vixu
KGP 260
KGP 260
Sprzęt: Kiedyś był

Post autor: Vixu » 11 stycznia 2011, 09:51

Termin trochę odległy, ale wstępnie piszę się. Również uważam, że przejazd pod dom Panny Młodej jest dobrym pomysłem. :D
GP1Racing '07 > GS500E '94 > TCat '97 > F4i '04 > Hayka K8 + Gix 0.6 K1 > F4i '05

Awatar użytkownika
Wojt
Kandydat
Kandydat
Sprzęt: B6NV
Kontakt:

Post autor: Wojt » 11 stycznia 2011, 11:28

K.Majka pisze:Wiochy? Wojt! Bo nas nie zaproszą nigdzie :twisted:
Spoko spoko, z Panem Młodym rozumiemy się o co chodzi :hihihi:

Awatar użytkownika
Python [Jastrząb]
Swój
Swój
Imię: Rafał
Sprzęt: Gsx-R K7 1000 WMMP
Kontakt:

Post autor: Python [Jastrząb] » 11 stycznia 2011, 11:41

wojni pisze: w kościele Św. Agnieszki w Krakowie przy ulicy Dietla 30
czy to jest ten Kościół Garnizonowy ?

Termin daleki coprawda ale się piszę na uświetnienie tejże uroczystości - nie codziennie się popełnia małżeństwo - Dopiszcie mnie do listy zatem :) Co do pomysłów to wg mnie fajnie by było podjechac z Młodym po żonkę (przyszłą) i po wszystkim odstawić ich do Dworku .
WMMP Rookie 1000 #199

Awatar użytkownika
Heniek
Przyjaciel
Przyjaciel
Imię: Łukasz
Sprzęt: Honda cb500
Kontakt:

Post autor: Heniek » 11 stycznia 2011, 15:48

W sumie tak termin odległy ale czy to ważne :banghead: ...? Ważne że najprawdopodobniej już po chłopie, :papa: zatem w tej ostatniej jego drodze odprowadźmy chłopaka jak należy. :lolsign: Jedźmy wszyscy najpierw do Pani Młodej a potem do kościoła i na salę, wrażenia
z takiego przejazdu niesamowite, wiem bo sam miałem taką obstawę, grzesiek 85 coś wie na ten temat, prawda Grześ????? :respekt:

Awatar użytkownika
Sherman
KGP 110
KGP 110
Imię: Baltazar Gąbka
Sprzęt: na rencie
Kontakt:

Post autor: Sherman » 11 stycznia 2011, 16:24

wojni pisze:o pomoc poprosiłem kolegę Wojta z forum PBC, który pomoże mi przy organizacji :uklon:. On będzie koordynatorem całej tej Operacji:)

Więc nie piszcie co będzie lepsze, jak jest osoba do tego wyznaczona i sami zadecydują która opcja będzie lepsza ;)

Jak pogoda dopisze, wolne w pracy i będzie ktoś jechał od strony Nowej Huty z chęcią się przyłącze. Zapewne ewentualne pod zbórki i zbiórki będą i tak ustalane w późniejszym terminie :)
Motór nie umiera nigdy motór jest wieczny.

Wielki Motórze, swą przenajświetrzą benzyne zamień w wino abyśmy mogli swe pragnienie ugasic!

Awatar użytkownika
wojni
Znajomy
Imię: Michał
Sprzęt: GSF 650S K6

Post autor: wojni » 11 stycznia 2011, 16:53

Nie obraźcie się że kopjuję z forum PBC to co wymyśliłem ale ponowne stworzenie tego samego mogło by mi już nie wyjść;p
Słuchajta:) Widzę, że są chętni na podjazd pod Moją Cudową;p To myślę że faktycznie jeżeli chcecie to możecie zrobić eskortę ode mnie pod dom Młodej a następnie do kościoła. Ci co nie dadzą rady mogli by podjechać podczas mszy pod kościół. Albo jakoś inaczej jak by ktoś miał jakiś pomysł jeszcze. Przy wychodzeniu z kościoła śpiew Chóru Motocyklowego byłby bardzo mile widziany. Tylko prosimy żeby nie rzucać nam ryżu! (Kraków, gołębie - takie gówniane sprawy:)). No i już tam po życzeniach jak już wszystko będzie gotowe moglibyśmy w waszej eskorcie ruszyć pod salę. W zależności ile będzie moto dobrze by było przejeżdżać razem na jednych światłach. Tak więc przydałoby się chyba blokowanie skrzyżowań. Tą kwestję można dograć jako ostatnią.
Podczas mszy pewnie będzie "czas wolny":) dla motórzystów.
Narazie jest jeszcze trochę czasu i myślę, że wszystko będzie się powoli powoli jakoś układało z organizacją. Jak będzie bliżej to myślę, że założę nowy post, w którym będzie wszystko czytelne co i jak i zrobi się listę tak mniej więcej a ten taki orientacyjny żeby zobaczyć "/.../jak sytuacja się rozwija/.../":).

Wojt napisał,że podjazd po cichu mógłby nie wyjść:) Nie ma to większego znaczenia bo ludzie będą w kościele i nie będą wiedzieli o co chodzi. I dopiero przy naszym wyjściu z kościoła, wyżej wspomniany Szanowny Chór mógłby zaśpiewać. Jest to też fajne rozwiązanie.

Gruber: Sala jest dokładnie pod tym adresem jaki napisałem. Nie orientuję się w tamtej topografi terenu i nie wiem między czym a czym jest.

Python [Jastrząb]: Tak. Jest to kościół garnizonowy Św. Agnieszki w Krakowie.

Bee`ar: Na początku dobrze jest się zorientować jak lepiej i komu jak odpowiada. Później można sklecić to w jakąś całość. Tak jak napisałem jeszcze będzie na pewno jeden post jak już wszystko będzie ustalone.

Ogólnie dziękuję wszystkim za tak liczny odzew:)

ODPOWIEDZ