KarolB

Tutaj musisz się przywitać z pozostałymi użytkownikami forum. Powitanie jest warunkiem koniecznym, aczkolwiek niewystarczającym, by móc pisać na pozostałych działach forum.

Moderatorzy: MotoDejv, Sykopson

KarolB
Świeżak
Imię: Karol
Sprzęt: Suzuki GS500E

KarolB

Post autor: KarolB » 14 maja 2018, 12:03

Cześć Wszystkim!
Jestem Karol, przygodę z motocyklami zacząłem 4 lata temu a od 3 lat jeżdżę już legalnie :D (oczywiście bez prawka tylko koło komina, po bocznych drogach :) )
Na początku przez prawie 2 sezony uczyłem się na MZ ETZ 150 89'. Później przyjechałem do Krakowa na studia i stwierdziłem że kopcące mieszanką 2oo przyczynią się do smogu :niewiem: Przesiadłem się więc na Suzuki GS500E 01' (tak na prawdę brakowało już trochę mocy :D ). I tak już 2 sezony, głównie po mieście ale wiadomo że bez turystyki i dłuższego lub krótszego przewietrzenia kombi się nie obędzie :mrgreen:
Wszystkim życzę przyczepności i widoczności i pewnie do zobaczenia na drodze :moto:
LwG

Awatar użytkownika
Amasunda
Świeżak
Imię: Izabela
Sprzęt: SuzukigsxF600
Kontakt:

Re: KarolB

Post autor: Amasunda » 23 maja 2018, 12:32

Witaj!I jak się jeździ 500tka?w sensie Ile waży ,moja Suzka 240 ,jeszcze daje rade ,dopóki nie przychodzi czas stawiania na centralna stopke:(więc wtedy czasami dopada myśl,że po co się męczyć i może trzeba spróbować czegoś lżejszego?Na drodze zwlaszcza gdy wieje to człowiek czuje sie bezpiecznie ,w jezdzie tez ok ,ale ciekawa jestem jak właśnie by bylo przesiasc sie z ciezkiego moto na lekkie:) ,Pozdrawiam!
https://www.youtube.com/watch?v=jrEuB787F-4

Awatar użytkownika
Sykopson
mod junior
mod junior
Imię: Maciek
Sprzęt: GSX-R750 K5 BadAss

Re: KarolB

Post autor: Sykopson » 11 lipca 2018, 20:31

Witom
Był Bandit 400, była SVka 650S...

ODPOWIEDZ