morhot

Tutaj musisz się przywitać z pozostałymi użytkownikami forum. Powitanie jest warunkiem koniecznym, aczkolwiek niewystarczającym, by móc pisać na pozostałych działach forum.

Moderatorzy: MotoDejv, Sykopson

morhot
Świeżak
Imię: Wojtek
Sprzęt: DL1000 + CBR1000RR

morhot

Post autor: morhot » 6 czerwca 2019, 18:57

Cześć załogo forum!
Przeglądam od jakiegoś czasu, ale w końcu postanowiłem się zarejestrować :mrgreen:
O mnie:
Wojtek, Myślenice koło Krakowa, rocznik '84.
Na dwóch kołach trzeci sezon.
Z racji podeszłego wieku moja historia jest dość nietypowa :hihihi:
Na początku była Kawa. Kawasaki Vulcan VN1600 Mean Streak 2004. Ciężki kloc, zwany przeze mnie "Kredensem". Ale jak się kupowało pierwsze moto, to się nie wiedziało czego się chce. A cruiser wydawał się być takim bezpiecznym wyjściem - przecież tym się szybko nie jeździ... :lolsign:
Po jednym sezonie wkurzony tym, że nie nadążam za kumplami na sportowych turystykach zmieniłem moto na Triumpha Sprinta ST 1050 z 2006r. Fajny sprzęt, choć nie bezawaryjny. Ale objechałem nim Rumunię, Bałkany i trochę Polski. Rekordowy przelot dzienny 860 km i dało się jeszcze żyć.
Ale... ale moja paczka kumpli się przesiadła na motocykle adventure i zarzekali się wszyscy, że chcą zjechać z asfaltu. I tak mając za towarzystwo GSa i dwie Super Tenere uległam presji otoczenia i wizji wypraw w dzicz. I sprzedałem Triumpha, po czym kupiłem w lutym 2019 Suzuki DL1000 V-Strom. Motocykl do bólu poprawny, solidny, jednak smutny na maxa... Zwykłem mawiać że jest ekscytujący jak moje Mondeo w kombi, 2.0 LPG :? Ponieważ praca raczej uniemożliwia mi dalekie wycieczki kilkudniowe, DL był używany na niedzielna przejażdżki. I nie spisywał się...
Dlatego na Dzień Dziecka 1.06.2019 kupiłem drugie moto - CBR 1000RR z 2006. Śliczną! I powiem tak - O TO CHODZIŁO! Jest to absolutna kwintesencja tego czego oczekuję od motocykla. Szybko, stabilnie, pewnie, zwinnie, szybko, dobrze hamuje, ślicznie wygląda, szybko... głośno i szybko :mrgreen:

Na razie powoli oswajamy się ze sobą. Niedługo 1000 km pęknie (w tydzień!!)
Jak zobaczycie gościa w czarnych turystycznych texach na czerwonym Firebladzie to pewnie będę ja.
Do zobaczenia na drogach!
Na Zarabiu w Myślenicach w niedziele będę się pokazywał, to może spotkamy się na żywo.
DL1000 '02 + CBR1000RR '06

morhot
Świeżak

Re: morhot

Post autor: morhot » 6 czerwca 2019, 18:59

Obrazek

Obrazek

morhot
Świeżak

Re: morhot

Post autor: morhot » 22 czerwca 2019, 10:25

Minęły ponad 2 tygodnie, i nikt nie raczy zaakceptować postu powitalnego i dać mi możliwość pisania na forum?
Serio?
Potem się dziwicie, że nic się tu nie dzieje... ech ludzie...

ODPOWIEDZ