Zasady pisania w dziale GP MOTOCYKLE

Moderator: Bacher

Awatar użytkownika
Policho
mod
mod
Posty: 2194
Rejestracja: 28 października 2008, 20:07
Sprzęt: KTM 690 SMC R
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Zasady pisania w dziale GP MOTOCYKLE

Post autor: Policho » 7 lutego 2011, 23:39

Nowe GP MOTOCYKLE powstało w odpowiedzi na oczekiwania użytkowników. W dziale jest miejsce na wszelkie opinie i dyskusje o motocyklach, zarówno tych seryjnych jak i tych autorskich. Dział podzielony jest na dwie części:

Motocykle – dział powstał by w jednym miejscu zebrać jak najwięcej informacji na temat danego motocykla. Macie pytanie związane z danym motocyklem - pytajcie tutaj. Chodzi o zebranie Waszych opinii, wrażeń z jazdy, typowych przypadłości danego motocykla, na co zwrócić uwagę przy zakupie i użytkowaniu, co ewentualnie zmienić, co poprawić itp. Obowiązuje nazewnictwo tematów jak w dziale Mechanika.

Tuning, przeróbki – ideą działu jest udostępnienie miejsca gdzie forumowicze mogą dzielić się z innymi modyfikacjami jakich dokonują w swoich motocyklach, począwszy od zmian wizualnych, a skończywszy na poważnych przeróbkach technicznych. Rzetelnie opisane przeróbki na pewno mogą być inspiracją dla innych użytkowników forum. Każdy może mieć tu swój temat...no może prawie każdy. Tutaj też możemy zasięgnąć opinii o częściach akcesoryjnych do naszych motocykli.
części zamienne - multimoto@o2.pl

ODPOWIEDZ