FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

-------> Obstawa ślubu Moreli i Łukasza - 26.05.2018r. ! <-------

Kawasaki Versys KLE 650 2013

Moderator: Bacher

<<

Sierdiukov

Przyjaciel
Przyjaciel

Imię: Michał

Sprzęt: Afryka CRF1000

Post 7 kwietnia 2014, 12:48

Re: Kawasaki Versys KLE 650 2013

Grzes_ext napisał(a):Misiek a może po prostu Gladius jest lżejszy :P No i układ jest na pewno inny. Jak jest Ci mało to może trzeba inne klocki albo najlepiej wymień przewody na stalowe - mogę pomóc ;)

Grzesiu, a może po prostu zacznę wciskać klamki :mrgreen: zamiast butami hamować :mrgreen:
A tak serio - może masz rację - pewnie z tymi klockami będzie najłatwiej zacząć - potem ewentualnie stalowy oplot, bo to chyba już większa operacja.

Wracając do opisu doświadczeń z samym motocyklem.
Temat jeżdżenia supermoto po chodnikach jest na forum wałkowany od tygodnia na wszystkie strony - dorzucę tutaj swoje dwa grosze. Jeśli ktoś szuka motocykla którym można wjechać na niewielkie schody lub po nich zjechać - ten motocykl robi to nawet nie wysilając się szczególnie.

Drugie dzisiejsze doświadczenie - TIR zablokował mi jedyną drogę wyjazdową spod serwisu motocyklowego - zostało tylko pole i niewielkie wertepy, plus krawężniki Zero problemu - byle na stojaka, bo lepiej się prowadzi.

M.
<<

dlotiw72

Znajomy

Imię: witek

Sprzęt: kle 650

Post 27 maja 2014, 20:44

siemka
przewody zamówione wiec niedługo zobaczę jaki efekt :) no i płyn będzie nowy przy okazji :)
Pzdr
<<

dlotiw72

Znajomy

Imię: witek

Sprzęt: kle 650

Post 30 maja 2014, 17:28

to ja cosś odnośnie wrażeń-zmieniłem dzisiaj przewody na "oplot"-różńica jest super wyraźnie zauważalna, całkiem inne hamowanie :)
jak na razie to tylko doświadczenie z testu po osiedlu ale niebawem sprawdzę przy normalnej jeździe.
przy okazji całkiem miła niespodzianka w LEGATO- zamówiłem przewody z końcówkami ocynkowanymi a przyjechały ze stali nierdzewnej :) i Panowie nic nie doliczyli :banghead: Dzięki WIELKIE!
<<

arcticus

Świeżak

Imię: Przemek

Sprzęt: Kawa Versys 650

Post 31 marca 2016, 21:33

a propos watku zwiazanego z hamplami w versysie (mam 2007 rocznik, bez ABS - nie wiem, jak sie ma do 2013) - po przesiadce z kawki er 5 (hamulce ze stalowym oplotem) - to jest niebo a ziemia - teraz dopiero czuje, ze hamulce naprawde dzialaja. za jakis czas moze bede mial podobny problem z versysem ;-)
Poprzednia strona

Powrót do Kawasaki