MotoGP - mocne wrażenia

Wiadomości ze świata wyścigów motocyklowych i motocykli sportowo-turystycznych

Moderator: Policho

Awatar użytkownika
Tweety
Kandydat
Kandydat
Imię: Gosia
Sprzęt: Yamaha

Re: MotoGP - mocne wrażenia

Post autor: Tweety » 10 października 2010, 11:17

Game over Lorenzo Mistrzem Moto GP 2010 , chodz dzisiejszy wyścig wygrał Rossi , po fatalnym starcie z końca stawki dostał sie na najwyższy stopień podium, 2 był Dovizioso a 3 Lorenzo. Było na co popatrzeć :-)
A w sercu wyryte tych 6 magicznych liter i kamertonów znak co przesłania cały świat....

Awatar użytkownika
Gacek
Kandydat
Kandydat
Imię: Łukasz
Sprzęt: CBR 600 F Sport
Kontakt:

Post autor: Gacek » 10 października 2010, 12:01

Ano game over...
Szkoda tylko ze Pedrosa odpadl z walki o mistrzostwo bo bylo by ciekawie do konca sezonu a tak zostaly 3 wyscigi w sumie o nic.
[url=http://www.youtube.com/watch?v=8nd5n5KVOUo]Jak dorosne to zostane hardkorem ![/url]

Awatar użytkownika
Policho
mod
mod
Sprzęt: KTM 690 SMC R
Kontakt:

Post autor: Policho » 29 stycznia 2011, 07:21

No to czeka Nas ciekawy sezon. Mam nadzieję, że Rossi namiesza w czołówce. Mały przedsmak http://www.youtube.com/watch?v=4U6ysA4zVZA&feature=fvw.
części zamienne - multimoto@o2.pl

Awatar użytkownika
VALENTINO ROSSI
KGP 200
KGP 200
Imię: RAFAŁ
Sprzęt: YZF R06 2010
Kontakt:

Post autor: VALENTINO ROSSI » 30 stycznia 2011, 16:34

Moim zdaniem napewno namiesza jestem tego pewny (Ja sie juz o to postaram) zart a tak na powaznie to jestem na 1000% ze pokaze w tym sezonie na co go stać.
VALENTINO ROSSI 46 GP THE DOCTOR NIGDY NA DNIE ZAWSZE NA SZCZYCIE

Awatar użytkownika
Marcellus
KGP 300
KGP 300
Imię: Marceli
Sprzęt: szypki
Kontakt:

Post autor: Marcellus » 30 stycznia 2011, 16:54

VR, ale teraz będziesz musiał sprzęta zmienić z okazji zmiany teamu przez Doktora ;) :hahaha: :lolsign:
Musisz jakiegoś Dukata 50ccm/150ccm poszukać :P :fuck:

A tak wracając do tematu to ciekaw jestem co Valentno pokaże na Dukacie. Czekamy na pierwsze punkty ...

PS. Sorry VR, nie mogłem się powstrzymać :friday:
Gloria victis; www.motocorde.pl

Awatar użytkownika
chinczykksws
KGP 160
KGP 160
Imię: Kamil
Sprzęt: GSX-R 1000 k8
Kontakt:

Post autor: chinczykksws » 6 listopada 2011, 16:04

Koniec sezonu moto gp. Stoner przypieczętował zwycięstwo , choć końcówka była mocno zadziwiająca. Szkoda mi Rossiego dobrze wystartował i musiał upaść na początku:( . Ciekawi mnie nowa kategoria moto 3 . no i 1000cm3 w moto gp.

Awatar użytkownika
Tweety
Kandydat
Kandydat
Imię: Gosia
Sprzęt: Yamaha

Post autor: Tweety » 8 listopada 2011, 20:34

Ja mam nadzieje że Rossi poradzi sobie w przyszłym sezonie z Ducati :-).
Teraz pozostaje śledzić jak idą testy nowych motocykli .
A w sercu wyryte tych 6 magicznych liter i kamertonów znak co przesłania cały świat....

Awatar użytkownika
miszA
Przyjaciel
Przyjaciel
Imię: Michał
Sprzęt: CB 600 S Hornet
Kontakt:

Post autor: miszA » 25 listopada 2011, 19:17

Fajna kompilacja z sezonu 2011

The best of the 2011 MotoGP World Championship:
http://www.youtube.com/watch?v=IB0q4OH5R18
www.wandakrakow.pl

Awatar użytkownika
stinger
KGP 160
KGP 160
Imię: Zbigniew
Sprzęt: FZ1N

Post autor: stinger » 3 grudnia 2013, 08:50

Może tak odświeżymy temat ? Jak wrażenia po sezonie MOTOGP 2013. Jak dla mnie mega dobry sezon. Marc Marquez sporo namieszał starym wyjadaczom. Mnie przeraził fakt, jak dużą rolę odgrywa TC w obecnych zawodach - wypadek Pedrosy. Trzymałem od początku za Rossim i Marquezem.
Life is too short for traffic...

Awatar użytkownika
Iwantcookie
KGP 160
KGP 160
Sprzęt: HH

Post autor: Iwantcookie » 3 grudnia 2013, 08:53

Co do TC to jestem takiego samego zdania. Ale o ile z początku kibicowałem Marquezowi to po wypadku Pedrosy już przestałem. Po zebraniu do kupy wszystkich incydentów z jego udziałem stwierdziłem, że gość zbyt często bywał zagrożeniem dla innych zawodników przez swój agresywny styl jazdy. Niemniej jednak pełen podziwu jestem dla jego umiejętności i w żadnym wypadku nie poważam jego talentu:)

BTW gość dość wysoko sobie poprzeczkę postawił, ciekawe jaki będzie kolejny sezon.
"Błyszczy się na słońcu motur !"

Awatar użytkownika
Policho
mod
mod
Kontakt:

Post autor: Policho » 3 grudnia 2013, 09:14

Wypadek Pedrosy po najechaniu przez Marqueza ujawnił niedoskonałość mocowania czujnika i zostało to poprawione. Moim zdaniem był to tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczność. Marquez jeździ bardzo agresywnie ale tylko dzięki takim jak on ten sezon był ciekawy do samego końca i to nie tylko w klasie MotoGP. Cieszę się niezmiernie, że udało się utrzeć nosa Lorenzo'wi (za nim akurat nie przepadam) i w związku z tym wybaczyłem aktualnemu Mistrzowi wcześniejsze przewinienia, za które powinien być ukarany, a nie był.
Rossi to już nie ten sam kierowca co kiedyś, ale nadal jeździ w czołówce, więc nie powinien kończyć kariery za wcześnie tak jak zrobił to Stoner.

Generalnie tegoroczna rywalizacja we wszystkich klasach była bardzo ciekawa. Już się nie mogę doczekać sezonu 2014., będzie się działo :banghead: .

Awatar użytkownika
Iwantcookie
KGP 160
KGP 160

Post autor: Iwantcookie » 3 grudnia 2013, 09:23

Co do Lorenzo zgadzam się całkowicie:) Najchętniej to na podium widział bym Marqueza, Pedrose i Rossiego:)

Z tym wypadkiem Pedrosy i felernie zamocowanym kabelkiem to oczywista sprawa, ale za całokształt Marquezowi należała się jakaś większa kara niż te 3 punkty^^

Generalnie klasa królewska trochę już podupada. Mam na mysli to, że gdyby nie Marquez w tym sezonie, to lepiej by się oglądało Moto3 niż MotoGP. O wiele więcej się dzieje. A tak osobiście to zaczynam się bardziej ku Superbike skłaniać, większa różnorodność (wolę pół-seryjne sprzęty niż hi-endowe prototypy;))

Choć podobało mi się to jak Honda utarła nosa Ducati, pokazując, że da się zrobić mistrzowski silniczek V4:)

Awatar użytkownika
stinger
KGP 160
KGP 160
Imię: Zbigniew
Sprzęt: FZ1N

Post autor: stinger » 3 grudnia 2013, 13:47

Jestem też ciekaw jak Crutchlow będzie jeździł w Ducati. Marudził po wyścigach, że yamaha sabotuje silniki, bo na prostych nie mają szans. Nie jestem pewien ale i tak Yamaha Tech 3 nie ma szans na otrzymanie tych samych silników z aktualnego sezonu, co najwyżej z poprzedniego. Byłbym zaskoczony pozytywnie gdyby Cal pokazał, że się umie "dostosować do Desmosedici".
Life is too short for traffic...

Awatar użytkownika
Iwantcookie
KGP 160
KGP 160

Post autor: Iwantcookie » 3 grudnia 2013, 13:52

Ja jakoś nie czuje Desmosedici, nie wiem jak oni to zrobili że w SBK same podia, a w MotoGP już biedniej. Ja się Crutchlowowi dziwie, że z Yamaszki się na Ducati przesiada. Ale jakby faktycznie się "dostosował" i wycisnął coś z Desmo to byłoby super bo chciałbym kiedyś zobaczyć w pierwszej trójce Yamahę, Hondę i Ducati walczące o pierwsze miejsce. Ja wiem, że teoretycznie technologia jest tak hi-endowa, że różnice pomiędzy motocyklami są bardzo małe, ale jednak byłby to ciekawy pojedynek.

Awatar użytkownika
Policho
mod
mod
Kontakt:

Post autor: Policho » 22 marca 2014, 18:34

Wszystkim, którzy jeszcze nie oglądali MotoGP w tym roku proponuję przed wyścigiem (spotkaniem przed dużym ekranem) zapoznać się z nowymi regułami. Tak popierniczonego regulaminu jeszcze nie było.
http://www.scigacz.pl/Sezon,MotoGP,2014 ... 22902.html - jeszcze nie czytałem, ale coś już wiem z pierwszych relacji telewizyjnych.
Prawdopodobnie będzie ciekawiej niż w 2013, bo stawka jest mocno wyrównana, ale jak twierdzą niektórzy zawodnicy nie do końca sprawiedliwie.

ODPOWIEDZ