FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Stłuczka, wątpliwości.

Moderatorzy: Qcyk, WS

<<

maciokrk

Kandydat
Kandydat

Imię: Maciek

Sprzęt: VFR 750 RC 36

Post 14 października 2017, 15:44

Stłuczka, wątpliwości.

Witam,
Panowie szybkie pytanie wracając dzisiaj z Zakończenia sezonu babeczka w Liszkach wymusiła na mnie pierwszeństwo w efekcie czego położyłem motocykl. Pani przyznała się do winy. Spisaliśmy oświadczenie. Ale na pojeździe sprawcy nie było żadnych uszkodzeń, Nie uderzyłem w nią ale położyłem motocykl. Czy mogą być problemy z wypłatą odszkodowania?
Ta pasja to wyrok, tyle, że z odroczeniem.
<<

jerryk

KGP 160
KGP 160

Sprzęt: Skuter 125

Post 14 października 2017, 19:05

Re: Stłuczka, wątpliwości.

Jeżeli babeczka się wycofa, to może i raczej będzie...., na pewno wtedy będzie........ Zrobiłeś jakiś szkic sytuacyjny, masz kamerkę? Wystąp o zabezpieczenie monitoringu, jeżeli oczywiście jakiś tam jest
<<

maciokrk

Kandydat
Kandydat

Imię: Maciek

Sprzęt: VFR 750 RC 36

Post 15 października 2017, 08:19

Spisalismy oświadczenie o winie. Przyznała się do winy, szkicu nie było, tylko opisana sytuacja. Ona wyjechała z posesji i ja nie chcąc uderzyć w nią odbilem w prawo i położyłem sprzęt.
Ta pasja to wyrok, tyle, że z odroczeniem.
<<

jerryk

KGP 160
KGP 160

Sprzęt: Skuter 125

Post 15 października 2017, 19:14

W takich sytuacjach, należy ZAWSZE, sporządzić szkic sytuacyjny. Większość ubezpieczycieli, dołącza nawet taki schemat do umowy OC/AC. Jak masz szkic, to trudniej drugiej stronie się wycofać. Nie mówię, że w tej sytuacji się wycofa ale jeżeli to zrobi, to tylko sąd i trudno będzike Ci udowodnić swoją rację. Powie, że dojechała do wyjazdu, ty zapierdalałeś, wystraszyłeś się i położyłeś moto. Słowo, przeciwko słowu.

Powrót do Artykuły, PoRD